Sık Sorulan Sorular | Sembol Fal

Sık Sorulan Sorular

Sembol Fal Hakkında

Sembol Fal'da gerçek falcılara fal baktırmak çok kolaydır. Tek yapmanız gereken falcılar arasından beğendiğiniz bir falcı seçip, fincan fotoğraflarınızı göndermek.

Fallara, aramalı veya chat (canlı sohbet) olarak olarak bakılmaktadır. Hangi falcının, hangi türde fal baktığını profillerini inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Sembol Fal'da fal baktırmak için kredinizin olması gerekir. Her falcının kredisi, falcının performansına göre değişkenlik gösterir. Kredi satın almak için kullanabileceğiniz ödeme yöntemleri:

-Kredi kartı (Websitesi, iOS ve Android uygulamalarında mevcuttur)
-Mobil ödeme (iOS ve Android uygulamalarında mevcuttur)

Falcı seçiminde en büyük yardımcınız falcıların profil sayfalarıdır. Profil sayfasında bulabileceğiniz bilgiler:

-Falcının ortalama puanı
-Falcının bu güne kadar baktığı fal sayısı
-Falcıya müşterilerden gelen yorumlar

Falcının ortalama puanı
Kısaca, falcının memnuniyet oranı diyebiliriz. Bir fal tamamlandıktan sonra, müşteri falcıyı 1 ile 5 arası bir puan vererek değerlendirir. Falcının ortalama puanı bu güne kadar gelen değerlendirmelerin ortalamasıdır. Bu sayı 5.00'a ne kadar yakınsa falcının memnuniyet oranı o kadar yüksek demektir.

Falcının bu güne kadar baktığı fal sayısı
Falcının bu güne kadar Sembol Fal'da baktığı toplam fal sayısı. Bu sayının yüksek olduğu falcılar, daha çok tercih ediliyor ve daha deneyimlilerdir.

Falcıya müşterilerden gelen yorumlar
Müşteriler fal tamamlandıktan sonra dilerlerse verdikleri 1 ile 5 arasındaki puana ek olarak bir de yazılı değerlendirme yaparlar. Falcının profilinden daha önce gelen bu yorumları okuyup, falcı ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Kredi satın alma işlemi esnasında bir sorunla karşılaştıysanız, problemin çözümü için destek bölümünden bize ulaşmanız yeterlidir. Mesajınıza ek olarak onay maili aldıysanız bu mailde bulunan sipariş numarası ve sipariş tarihi gibi bilgileri bize gönderirseniz, sorunun çözümü daha hızlı olacaktır.

Falınızı gönderdikten sonra, fal başlamadı ise dilerseniz falı iptal edebilirsiniz. Gönderdikten 15 dakika sonra iptal seçeneği açılmaktadır.

Sembol Fal olarak, çok sayıda fal baktıran müşterilemize memnun kalmadıkları fallar için iade hakkı sunuyoruz. Bunun için iade koşullarına göz atabilirsiniz.

Hesap

Şifrenizi hatırlamıyorsanız https://sembolfal.com/sifremi-unuttum adresinden şifrenizi sıfırlamak için mail adresinizi girebilirsiniz.

Mail adresinizi hatırlamadığınız için şifrenizi sıfırlayamıyorsanız, destek bölümünden bize ulaşabilirsiniz.